Наша компанія має десятирічний досвід в наданні аудиторських і бухгалтерських послуг. Ми забезпечимо вас висококваліфікованим персоналом і якісною роботою. Наша робота завжди виконана у відповідності до норм і правил, тож ви можете не сумніватися, що ми зроюим все швидко і якісно.

Метою діяльності нашої фірми є забезпечення ефективного сприяння та допомоги підприємствам та організаціям у здійснення об'єктивної оцінки фінансово-економічного стану бізнесу, запобігання помилок та порушень законодавства у веденні господарської діяльності, а також формування пропозицій, які дозволять підвищите ефективність діяльності економічних служб та створення умов для прийняття ефективних рішень.

Серед Клієнтів АК «ДІВАЙС-ГРУП» підприємства всіх форм власності, це провідні українські компанії та європейські компанії в таких галузях промисловості як хімічна, енергетична, харчова, будівництво, торгівля, фармація та іноземні представництва.
Чому ми?
ЧОМУ МИ?
Залиште заявку на попередню консультацію
Зв'яжемося з вами найближчим часом
Партнери
ПАРТНЕРИ
Оксана Куліченко
Керуючий партнер, сертифікований аудитор з 2004 року.

Компетенція: аудит фінансової звітності, консультування з питань переходу на МСФЗ, податковий аудит і розрахунок податкових ризиків, оцінка бізнесу (Due Diligence), трансфертне ціноутворення
Олена Михайлова
Керуючий партнер, сертифікований аудитор з 2001 року. Володіє дипломами ACCA DipIFR (rus) з Міжнародної Фінансової Звітності та САР.

Компетенція: аудит фінансової звітності, фахівець в області фінансового та стратегічного менеджменту, бізнес-планування та постановка управлінського обліку.
+38 (044) 507 25 54
+38 (050) 331 16 10
+38 (044) 507 25 54
+38 (067) 969 72 89
olena_m@devicegroup.com.ua
oksana_k@devicegroup.com.ua
Офіційна інформація
ІНФОРМАЦІЯ
ТОВ «Аудиторська Компанія «Дівайс-Груп»
Ідентифікаційний код 33498239.
Номер реєстрації у Реєстрі аудиторів та суб'єктів аудиторської діяльності – 3616.

Включена до розділів Реєстру аудиторів та суб'єктів аудиторської діяльності:
  • Розділ СУБ'ЄКТИ АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Розділ СУБ'ЄКТИ АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО ПРОВОДИТИ ОБОВ'ЯЗКОВИЙ АУДИТ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ
Ознайомитись можна тут

За внутрішній контроль якості несе відповідальність партнер Михайлова О.І., контактний телефон:
+38 (044) 507-25-54.

Згідно рішення Аудиторської палати України від 28.09.2017 № 349/4 за результатами перевірки Аудиторська компанія «ДІВАЙС-ГРУП» визнана такою, що успішно пройшла зовнішній контроль якості професійних послуг.

Професійна відповідальність Компанії застрахована в ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРАЇНСЬКА АКЦІОНЕРНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ АСКА".