Наша компанія має десятирічний досвід в наданні аудиторських і бухгалтерських послуг. Ми забезпечимо вас висококваліфікованим персоналом і якісною роботою. Наша робота завжди виконана у відповідності до норм і правил, тож ви можете не сумніватися, що ми зроюим все швидко і якісно.

Метою діяльності нашої фірми є забезпечення ефективного сприяння та допомоги підприємствам та організаціям у здійснення об'єктивної оцінки фінансово-економічного стану бізнесу, запобігання помилок та порушень законодавства у веденні господарської діяльності, а також формування пропозицій, які дозволять підвищите ефективність діяльності економічних служб та створення умов для прийняття ефективних рішень.

Серед Клієнтів АК «ДІВАЙС-ГРУП» підприємства всіх форм власності, це провідні українські компанії та європейські компанії в таких галузях промисловості як хімічна, енергетична, харчова, будівництво, торгівля, фармація та іноземні представництва.
Чому ми?
ЧОМУ МИ?
Залиште заявку на попередню консультацію
Зв'яжемося з вами найближчим часом
Партнери
ПАРТНЕРИ
Оксана Куліченко
Керуючий партнер, сертифікований аудитор з 2004 року.

Компетенція: аудит фінансової звітності, консультування з питань переходу на МСФЗ, податковий аудит і розрахунок податкових ризиків, оцінка бізнесу (Due Diligence), трансфертне ціноутворення
Олена Михайлова
Керуючий партнер, сертифікований аудитор з 2001 року. Володіє дипломами ACCA DipIFR (rus) з Міжнародної Фінансової Звітності та САР.

Компетенція: аудит фінансової звітності, фахівець в області фінансового та стратегічного менеджменту, бізнес-планування та постановка управлінського обліку.
+38 (044) 507 25 54
+38 (050) 331 16 10
+38 (044) 507 25 54
+38 (067) 969 72 89
olena_m@devicegroup.com.ua
oksana_k@devicegroup.com.ua
Офіційна інформація
ІНФОРМАЦІЯ
ТОВ «Аудиторська Компанія «Дівайс-Груп»
Ідентифікаційний код 33498239.
Номер реєстрації у Реєстрі аудиторів та суб'єктів аудиторської діяльності – 3616.

Включена до розділів Реєстру аудиторів та суб'єктів аудиторської діяльності:
  • Розділ СУБ'ЄКТИ АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Розділ СУБ'ЄКТИ АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО ПРОВОДИТИ ОБОВ'ЯЗКОВИЙ АУДИТ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ
  • Розділ СУБ'ЄКТИ АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО ПРОВОДИТИ ОБОВ'ЯЗКОВИЙ АУДИТ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ, ЩО СТАНОВЛЯТЬ СУСПІЛЬНИЙ ІНТЕРЕС
Ознайомитись можна тут

За внутрішній контроль якості несе відповідальність партнер Михайлова О.І., контактний телефон:
+38 (044) 507-25-54.

Згідно рішення Аудиторської палати України від 28.09.2017 № 349/4 за результатами перевірки Аудиторська компанія «ДІВАЙС-ГРУП» визнана такою, що успішно пройшла зовнішній контроль якості професійних послуг.

Професійна відповідальність Компанії застрахована в ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРАЇНСЬКА АКЦІОНЕРНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ АСКА".
Річні звіти
ЗВIТИ
Аудиторські фірми, які проводять аудит підприємств, що становлять суспільний інтерес, відповідно до Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» зобов'язані публікувати щорічний звіт про прозорість.
Звіт про прозорість 2022
Звіт про прозорість 2021
Звіт про прозорість 2020